N11.com Sahte Ürün Gönderimi!

Ümit G. |

N11.com adlı siteden 14/09/2015 tarihinden Samsung Note 3 bataryası satın aldım. Tarafıma gönderilen batarya irsaliye veya fatura olmadan teslim edildi. Paketi açtım gelen batarya imitasyondu herhangi barkod falanda yoktu ve telefonuma dahi uymadı ürünü geri iade etmek istedim. Paketini yırtıp attığım için geri iade almıyorlar...

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  16:49

  Sayın Ümit Gündüz,

  n11.com'da sahte ve taklit ürünlerin satışı ile mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için Marka Koruma Merkezi ile Orijinal Ürüne %100 Destek verilmekte ve orijinal olmayan ürün satışına izin verilmemektedir.

  Mağazamız ile yapılan görüşmede ürünün orijinal olduğu, Samsung tedarikçi firması tarafından kendilerine ulaştığı ve sadece firma barkodu bulunduğu bilgisi alınmıştır. İlgili ürünü Mng Kargo "197489573" anlaşma kodu ile mağazamıza gönderimini sağlayarak Hesabım sayfanızdan iade talebi oluşturmanız durumunda iadenize onay verilecektir.

  İadeniz onaylandığında ilgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama sağlayarak sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri