N11.com Puan Yükleme Sorunu.

Serkan N. |

N11.com'dan devamlı alışveriş yapmaya çalışan bir müşterinizim. Verdiğiniz para puanlarla sakız bile alınmıyor haberiniz olsun. Alınsa bile kargosu sakızdan fazla tutar.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan N.
  04 Eylül
  01:44

  Tamam bedava kargosu olan sakız bulursam alırım.

 • 03 Eylül
  14:13

  Sayın Serkan Nalbant,

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır.

  n11.com'da tüm alışverişlerinizde, ödenen tutarın %0.1 oranında Puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlar alışverişin tamamlanmasını takiben otomatik olarak hesabınıza yüklenir. Alışveriş süreci ile ilgili yaptığınız her bir ürün ve alışveriş yorumu için ise 2'şer adet Puan kazanırsınız.

  Her 100 Puan 1 TL değerindedir. Puanlarınızı alışverişlerinizde kullanabilmeniz için hesabınızda en az 100 Puan olması gerekir. Alışverişlerinizden kazandığınız Puanlar 30 günde; yeni üyelik, alışveriş yorumu, ürün yorumu, e-posta, kısayol ile kazanmış olduğunuz Puanlar ise 45 gün içerisinde geçerliliğini yitirir. Kullanım süresi dolan puanlarınız ise hesabınızdan düşülmektedir.

  n11.com ana sayfası üzerinden güncel kampanyalarımızı takip ederek, indirim ve fırsatlardan yararlanabilir; kargo ücreti ödemek istememeniz durumunda ücretsiz kargo ürünleri tercih edebilirsiniz.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri