Özlem O. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim

N11.com Profesyonel Bir Site Değil!

Özlem O. |

N11.com'dan 5000 liralık alışveriş yapmak için favoriler sayfasına 3 gün boyunca ürün ekledim, %25 indirim kampanyası için alışverişimi böldüm, kampanyanın ortasında devre dışı kaldım, 10 Kasım'da beş kez müşteri hizmetlerini aradım, süreçte yaşanan ufak bir sorunu kesinlikle kimse çözmek istemedi.

5000 liralık alışverişim favoriler sayfasında satın alınmak üzere duruyor, ilk defa girdim, iyi bir müşteriyim yetkililerinize iletin, beni kaybetmek yerine kazanmayı tercih ederler diye bahsettim ama iletmediler, şimdi o günkü telefon konuşmalarımızı üst yetkililerin dinlemesini ve gidişatla ilgili bilgi almasını ve müşterinizi nasıl kaçırdığınızı anlamanızı istiyorum, profesyoneller ise eğer.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  14:23

  Sayın Özlem Okalan,

  Kampanya koşullarında da belirtildiği gibi ''Kampanya esnasında kazanılan kuponlar, ödenen 100 TL tutar üzerinden hesaplanacaktır ve n11.com kupon tutarı, kampanyadan kazanılan indirim oranı dikkate alınarak, toplam indirim ve puan, platform üzerinden ödenen kargo bedeli ile kredi kartı vade farkı hariç tutularak hesaplanacaktır.''

  Konu ile ilgili yapılan değerlendirmeler sonucunda, güncel siparişlerinizin tamamlandığı görülerek, kampanyaya dahil edilmeniz yönünde gerekli aksiyonlar alınmıştır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • 16 Kasım
  18:50

  Sayın Özlem Okalan,

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Özlem O.
  16 Kasım
  11:02

  Teşekkür ederim