N11.com Piyasada Olmayan Ürünlerin Reklamı Yapılıyor.

Emin Y. |

1- 10 Ekim'de iPhone marka telefon aldım. 11 Ekim'de kargo yapılması gerekirken 3 gün geçmesine rağmen ürünüm kargo yapılmadı ve ben ilk önce n11 ile görüştüm. n11'deki yetkili mağaza ile görüşmemi söyledi ve ardından ürünü aldığım mağaza ile görüştüm ve mağaza söylediğine bakın. "o ürünü artık o fiyata veremiyoruz onun için kusura bakmayın üzgünüz. " Ben sorum peki fiyatı nedi 200-300 TL fazla fiyat söyledi.

2- 13 Ekim'de bir tane daha aldım. 14 Ekim'de mağaza siparişi reddetti.
3- 14 Ekim'de bu defa mağazaya soru sordum ürün var mı cevap "ürünü temin edemiyoruz"
Peki bunca geçen süre ve benim indirimlerim ne olacak? Yalan beyanlarla müşteriler kandırılıyor!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Kasım
  10:19

  Sayın Emin Yaman,

  Siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda mağazalarımız hakkında gereken aksiyonlar alınmakla birlikte mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Mağazamızdan alınan bilgi siparişinize ait ürünün teşhir ürünü olduğu ve stoklarda tükendiği sebebiyle gönderilemediği yönündedir.

  İptal edilen siparişiniz ile ilgili tutar n11.com tarafından aynı gün bankanıza iade edilmekte olup, bankanız süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama sağlayarak sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri