22 Ocak 2014

N11.com Parasını Aldığı Ürünü Teslim Etmedi.

10.01.2014 tarihinde N11.com 'dan Lierac 200gr lık ürün satın alana 69,00 TL değerinde göz bakım kremi hediyemizdir kampanyalarından 2 adet ürün satın aldım. Ana ürünler Lierac Hamilelik dönemi kremi bana teslim edildi, lakin hediyeleri olan 140,00 TL değerindeki ürünlerin gönderimi yapılmadı.

N11.com yetkilileri ile irtibata geçtim, lakin kendilerinin yapabilecekleri bir şey olmadığını aracı olduklarını, direk onların alım yaptığı firma ile görüşmem gerektiğini söylediler. Gerekli görüşmeleri yaptım sonuç alamadım. N11.com yetkililerine satış esnasında gönderileceği söz verilen ürünler bana teslim edilmeden kredi kartımdan ödeme yapılmamasını kesin bir dil ile belirttiğim halde ödemeyi aldılar.

Hayriye 259 Okunma

Cevaplar

  • Hayriye 23 Ocak 2014

    Sitesinde yayınladığı ilanın satış yapıldığı andaki koşullarını müşterisine doğru yansıtmadığı ve şikayetlere yetkili merciler araya girmeden dönmediği için N11.COm' dan kesinlikle ve kesinlikle alışveriş yapılmamasını tavsiye ederim.

  • N11.com Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Mağazanın gerçekleştirmiş olduğu ilgili kampanya sona ermiştir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön