N11.com Paramı 1 Aydır İade Etmiyorlar.

Fatih G. |

07/09/2015 tarihinde arızalı cep telefonunun para iadesini (775 TL.) onaylandı. Görüştüğüm bir müşteri temsilcisi paranın bankaya yattığını söyledi. 7 gün bekledim ama para yatmadı. Görüştüğüm 2 ve 3. müşteri temsilcisi muhasebe ile görüşüp sorunu çözeceğini söyledi. 7 gün bekledim sorun yine çözülmedi.

Görüştüğüm 4. müşteri temsilcisi 28 Eylül'de iadenin onaylandığını. 7 gün içinde kesin hesaba paranın yatacağını taahhüt etti. Bekledim ama para yine yatmadı. 9 Ekim görüştüğüm 5. müşteri temsilcisi yine aynı hikayeyi anlattı. Artık inanmıyordum. Yetkili istedim sonunda takım lideri ile görüştüm. Bakalım o ne yapacak 1 ay oldu. Reklamına aldandım. Ciddi firma sandım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih G.
  10 Ekim
  12:02

  n11 = yalan yanal yalan
  bence ürün satmayın siz.
  Sadaka zekat toplayın, anlaşılan paraya benden çok ihtiyacınız var

 • Fatih G.
  10 Ekim
  11:57

  Sizin bu boş aramalarınıza çok şahit oldum. Finans ekibinizde sizde dolandırıcının ta kendisisiniz. Bir aydır 6 müşteri temsilcisinden aynı yalanları dinliyorum.
  12 Eylül'de iadem onaylandı. En geç 4 günde para hesabımda olacaktı.
  16 eylülde yine bana mail attınız
  'Değerli Üyemiz,
  mağaza, iade talebinizi kabul etti. Ürün bedeli, hesabınıza iade edilecektir.
  İade tutarının hesabınıza yansıması, bankaların işlem sürecine göre 2 ila 4 gün sürebilmektedir. Eğer siparişinizde birden fazla ürün varsa sadece iptal ettiğiniz ürünlerin bedeli hesabınıza aktarılacaktır ' yalan çıktı
  28 eylülde yine aynı şeyi tekrarladınız 7 günde paranız hesapta dediniz yine yalan çıktı
  bugün 10 Ekim ve aynı yalan

 • 10 Ekim
  11:30

  Sayın Fatih Gülbahar,

  Siparişinizin ücret iade süreci ile ilgili olarak Finans Ekibi tarafından gereken çalışmalar yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama sağlamış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri