N11.com Para Transferini Durdurmuyor!

Atıf D. |

N11 hızlı girdi ama diğer aracı siteler gibi bir çalışması yok. Farklı zamanlardaki 2 siparişimde bazı sıkıntılar yaşadım eksik teslimat gibi. N11 kaç kere durumu anlatan bir yazı yazdığım gibi para transferinin durdurulması istedim.

Fakat onlar her seferinde üzgün olduklarını belirten bir mesaj gönderdiler. Sonrasında da sistem otomatik onay veriyor zaten. Kaç defa yazdım ama transferi durdurmadılar sıkıntı giderilene kadar. Sadece üzgünler. Ne mutlu ki benim için üzülüyorlar..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atıf D.
  15 Haziran
  18:26

  öncelikle firma tarafından tarafıma telefonla dönüş yapıldı burası güzel ama sistemde sıkıntı var.ertele yaptığımız vaki bize 24 saat artı 3 gün süre veriyor.ondan sonra sıkıntın giderilmezse de sistem otomatik onay veriyor.Bilgilerinize

 • 15 Haziran
  14:12

  Değerli Üyemiz,

  Alışverişiniz sistem tarafından tamamlanmadan önce tarafınıza hatırlatma e-postası gönderilmektedir. Eğer ürün tarafınıza ulaşmadı ise sistem üzerinden “Alışverişi Ertele”butonuna basabilirsiniz.
  “Mağaza’ ya Soru Sor” alanından mağaza ile irtibata geçebilir kargo takip numarası ile de ürün teslimat bilgisini takip edebilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri