N11.com Para İadesini Eksik Yaptı!

Tuna B. |

N11.com ilk açıldığı günden beri aralıklarla alışveriş ettiğim bir siteydi. En son 50 TL hediye kuponu gönderdiler 250 TL alışverişimde kullandım. 4-5 siparişim Türkiye nin çeşitli yerlerinden bana kısa sürede ulaştı ancak biri belirtilen sürede ulaşmayınca iptal ettim.

Kredi kartıma param geri yatar umudundaydım ama baktım ki 10 TL eksik yatmış. Hediye puanını iptal etmişler. Tabi kendilerine bildirdim, taahhüt edilen sürede gelmemiş ürünü sitede iptal butonuna basıp iptal ettiğimi söyledim.

Mağdur olduğum halde keşkeler, öyle yapsanız böyle olurdu gibi geçiştirmeler. Bir de ikide bir arayıp şikayetinizi değerlendirdik hava alırsınız diyorlar. Üyeliğimi iptal ettirdim. Şimdi onlar düşünsün!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Üyelik Çıkış/İptal Ücret İade Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuna B.
  03 Nisan
  12:01

  Aman bu gibi firmaların oyununa gelmeyin, kupon vs yalanlarına kanmayın. Bu gibi firmalar Eticareti güvenilmez kılıyor.

 • Tuna B.
  05 Şubat
  08:23

  Alışveriş benden kaynaklı değil, tedarikçiniz süresinde göndermediği için iptal oldu. sepetimdeki diğer ürünler geldi ve onları iptal yada iade etmedim. Ayrıca birisine hediye (kupon) veriyorsanız onu geri alamazsınız, basit bir görgü kuralıdır. Telefonla arayan yetkililere! bildirdiğim gibi, para iadesi değil geri aldığınız kuponu talep etmiştim. Müşteri memnuniyeti sıfır! ama siz hala tüy dikmeye devam ediyorsunuz. Sizin için süper reklam, çevremdeki herkese n11 tecrübemi aktarıyorum..

 • 04 Şubat
  19:17

  Değerli Üyemiz,

  Kupon kullanarak gerçekleştirdiğiniz alışverişi iptal etmeniz halinde kartınızdan çekilen tutar iade edilirken kullanmış olduğunuz kupon tutarı iade edilmemektedir.

  n11.com Müşteri Hizmetleri