N11.com Para İadesi Yapmadı!

Müge Ö. |

Kartımla kullanım yapılıyor ekstreme baktığım da böyle bir işlem yapmadığımı görüyorum. Müşteri ilişkilerini arıyorum ve bu kartın sahibi benim ne aldığımı bana söyler misiniz diyorum nereye gönderdim bilmek istiyorum bunu söyleyemeyiz diyorlar kart sahibiyim kime nereye ne gönderdim güvenlik sorularını soruyorlar cevap veriyorum size dönüş yapacağız dedikleri tarihten bu yana tam 2 ay oldu kesinlikle güvenilir bir site değil. Müşteriye geri dönüş sağlamayan tek firma.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  18:40

  Sayın Müge Özyurteri,

  Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Maalesef son dönemde sıkça artan kart bilgi hırsızlığından siz de mağdur olmuş olabilirsiniz. Kötü niyetli kişilerin kart bilgilerinizi kullanarak sitemizden alışveriş yapması maalesef engellenebilir bir durum değildir. Ancak N11.com olarak alıcıların güvenliğini sağlamak adına bir çok önleyici işlem ve inceleme yapılmaktadır. Konu, daha fazla zarar görmemeniz adına tarafımızdan da yakından takip edilecektir, ancak olası kayıpları engellemek için derhal bankanız ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

  Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama sağlamış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan ulaşamamıştır.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Müge Ö.
  08 Nisan
  15:27

  08.04.2015 tarihinde saat 15:15 de yaptığım görüşmede önce hatta (selen) hanım cıktı onları değerlendirmek istediğimi dile getirdim selen hanım tamam diyip beni başka bir temsilciye aktardı (ece) hanım ona da aynı değerlendirmeyi yapmak istediğimi söyledim oda beni (ertuğrul) beye aktardı ona da aynı değerlendirmeyi yapmayı istediğimi söyledim o da beni (aygül) hanıma aktardı ve üşenmeden tekrardan aynı değerlendirmeyi yapmak istediğimi söyledim oda beni (sıla) hanıma aktardı ve son olarak değerlendirme yapabildim böyle bir  şey ne duydum ne de gördüm bu firmaları tüketici hakları mahkemesine şikayet etmeye kadar gideceğimi bildirmeyi kendime borç biliyorum...