N11.com Orijinal Olmayan Ürün Gönderip Kargo Ücretine Karşı Hiçbir Çözüm Önermiyor!

Derin K. |

Kargo ücretine yakın 10 TL altında bir ürün aldım, kargo ücretini ben ödedim, kapıya geldikten sonra ürün sahte çıktı geri gönderdim fakat benim ödediğim kargo ücretiyle kalmış oldum, N11 de bu konuda bir yardımda bulunmuyor haberiniz olsun.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Kasım
  18:35

  Sayın Derin Kor,

  Ödemiş olduğunuz kargo ücreti ile ilgili ücret iadeniz gerçekleştirilmiştir. Hesabım sayfanızda yer alan Kuponlarım bölümünden kontrolü sağlayabilirsiniz.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Derin K.
  21 Kasım
  18:45

  henüz hesabıma tanimlanmis bir kupon goremiyorum.

 • Derin K.
  21 Kasım
  11:52

  Kargo ücretini iade edemeseler de çok büyük bir harcama gerektirmeyen bir kupon verdiler, keşke şikayetimvar'a uzamadan müşteri hizmetlerinden hallolsaydı, ama gene de teşekkürler

 • 21 Kasım
  11:23

  Sayın Derin Kor,

  n11.com'da sahte ve taklit ürünlerin satışı ile mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için Marka Koruma Merkezi ile sadece Orijinal Ürüne %100 Destek verilmekte, sahte ürün satışına izin verilmemektedir.

  Satın aldığınız ürünler ile ilgili ödemiş olduğunuz kargo ücreti, kargo firmasının yaptığı hizmet karşılığı tahsil edilmekte ve n11.com tarafından kredi kartınıza iadesi sağlanamamaktadır.

  Ödemiş olduğunuz kargo ücreti ile ilgili ücret iadeniz gerçekleştirilecektir. Hesabım sayfanızda yer alan Kuponlarım bölümünden kontrolü sağlayabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri