N11.com Orijinal Olmayan Ürün Gönderdi.

Gonca G. |

N11.com'da *** mağazasından aldığım New Balance ayakkabı sahte çıktı. New Balance Vialand mağazasına gösterdim. Ayakkabıyı gönderdiğimde iade alacaklarını söylemelerine rağmen ayakkabıyı geri göndermişler ve kullanıcı hatası diye bir yazı göndermişler ayakkabı böyle birkaç kez ayakkabıyı ben gönderdim onlar geri gönderdi . En son gönderdiğimden beri 1 ay geçmesine rağmen ayakkabı onlarda ve paramı iade etmediler .

N11 'i defalarca aramana ve saatlerce konuşmama rağmen hiç bir şekilde ilgilenmediler . Tüketici mahkemesine başvurmak için ayakkabının bana gelmesi gerekiyormuş firmanın adresini N11' den istememe rağmen bana dönüş yapmadılar. Tam bir haksızlığa dönüştü.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gonca G.
  03 Eylül
  14:16

  100 liramın dolandırıcı bir şirket tarafından dolandırılmasını sağladıkları ve dolandırıcılığa ortak oldukları için n11 e ne kadar hakaret etsem azdır. Paramla beni kepaze ettiler ve 100 liramı alıp karşılığında hiç bir şey göndermeyen bir firmanın ürünlerini halen satıyorlar. Kısaca özetlersek, nitelikli hırsızlık şebekesi.

 • 22 Ocak
  18:09

  Sayın Gonca Gönen,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • 12 Kasım
  10:29

  Sayın Gonca Gönen

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  n11.com olarak sahte ve taklit ürünlerin satışı ile mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için Marka Koruma Merkezi ile Orijinal Ürüne %100 Destek veriyoruz. Üye mağazalar tarafından satışta olan ürünler orijinalliği konusunda, satıcı firmaların garantisi kapsamında ve sorumluluğundadır. Mağaza ile irtibata geçmek için ürünün sağ alt tarafında bulunan “mağazaya soru sor” alanından mağaza sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi gerekli kontrollerin yapılarak tarafınıza bilgi verileceği yönündedir.

  Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza bilgilendirme sağlamak için arama yapmış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan ulaşamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri