28 Ekim 2015

N11.com Olmayan Ürünün Sahte No. İle Kargolanmış Gösterilmesi!

25.10 Pazar gece alışveriş yaptım. Anında ürün kargo yapıldı bilgisi girildi sisteme. Ancak kargo no. Sunun sahte olduğunu fark ettim. Çünkü kargo firmasından kayıt çıkmadı. Ayrıca aynı anda ürün de satışa kapandı. Mağazaya sordum. "Yollandı ürününüz" dediler.

Salı tekrar denedim numara yine bulunamadı. Yani firma resmen olmayan ürünü sahte kargo numarası ile gönderilmiş gibi göstererek otomatik onaya düşürerek beni dolandırmaya çalıştı. N11 tarafından ise kargo işlemi yapıldığı için "iptal işlemi" yerine "iade" talebi oluşturuldu. Asla kargo yapılmayan ürünü neden iade ediyorum ve satıcının insafına bırakılıyorum. Tabi satıcı hala onaylamadı. Paramı alamayacağımdan ciddi endişeliyim.

A. 39 Okunma

Cevaplar

  • A. 30 Ekim 2015

    Param iade edildi. . Ancak firmanın kargo entegrasyonunu sağlayamama hikayesi gerçekten komik. Sanki galaksiler arası transfer yapıyor da entegrasyon sağlayamıyor. Zaten pazar gecesi kargolandı bilgisi girdi. Ben şüphelenip Pazartesi sordum. "Kargolandı efendim ürününüz dedi" Yani resmen yalan söyledi. n11 in hala bu mağazayı kapatmamış olmasını da eksi bir puan olarak yazıyorum. Eskisi gibi gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğimi de sanmıyorum. Yine de teşekkürler.

  • N11.com Temsilcisi28 Ekim 2015

    Sayın A. Tuğba Yeşil, Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, kargo entegrasyonunda yaşanan sistemsel bir sorun nedeni ile kargo takibin sağlanamadığı, sizleri bekletmemek adına siparişinizin iadesinin sağlanacağı yönündedir. Mağazamız ile yapılan görüşme sırasında iadeniz onaylatılmıştır. İlgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Kargolandı statüsünde bulunan siparişleriniz ile ilgili iptal işlemi sağlanamamaktadır. Ancak iade talebi oluşturarak paranızı geri alabilirsiniz. Ücret iadeniz 322271385390010151 referans numarası ile bankanıza aktarılmıştır. Bankanızdan kontrolü sağlayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön