26 Eylül 2013

N11.com Olmayan Ürünü Satıyor Parasını Geri Vermiyor!

17 eylülde N11. com dan alışverişi yaptım. Aynı gün tedarikçi firmanın elinde kalmadığı (var olarak gözükmese alamazdım!!) sebep gösterilerek sipariş iptal edildi. Kartımdan çekilen 1500 TL
2 - 4 gün içerisinde iade edileceği belirtildi. Defalarca görüştüm hala çözüm yok. 2 ila 4 gün oldu bize 9 gün. Bankanızla görüşün, biz aynı gün çıkış yapmışız bankada bekliyordur paranız dedi. Banka ise hala geri dönüş olmadığını belirtiyor.

Hem olmayan ürünü satıyorlar, hem de iade yapmakta sıkıntı yapıyorlar. Birde net bir bilgi paylaşmıyorlar. Finans birimimiz çözmeye çalışıyor problemi diyorlar. Ne kadar büyük problemmiş arkadaş.

Uğur 77 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 27 Eylül 2013

    Beni madur ettiniz. 1.) 2-4 gün diye yanıltıcı bilgi vermeyin, 2.) Biz bankaya yatırdık bankanızla görüşün diye yanıltmayın yada zaman kazanmaya çalışmayın. 3.) Sonucu nihayetinde 5-6 kez arama sonucunda şikayatimvar.com sitesinden gelen mail ile ücretimin yatırıldığını duyurmayın. lütfedipde arayıp bilgilendirin LÜTFEN!!!!.

  • N11.com Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir. İade işleminiz 25 Eylül itibari ile gerçekleşmiştir. Bankanız ile irtibata geçebilirsiniz. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açısından büyük önem taşıyor, ilginiz için teşekkür ederiz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön