N11.com Olmayan Ürün.

Emre B. |

Bir mouse almak için internette yaptığım araştırma sonucunda N11.com'dan almaya karar verdim ve sipariş ettim fakat ürün elimizde yok diyerek siparişi iptal ediyorlar şimdi bunun altına paranızı iade ediyoruz gibi cümleler yazmayın lütfen çünkü orası zaten kesin olacak bir şey benim anlamadığım ise olmayan ürünü nasıl sata bilmektesiniz ve bir daha tercih sebebi değilsiniz, bunu bilin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre B.
  03 Ekim
  09:44

  Başarı puanı benim ne kadar umurumda ki benim işim aksadı cumartesi elimde olması gereken bir üründü başka yerden sipariş ettim allah dan bu ülkede de kalite li online alışveriş yapılacak siteler var ki oradan aldım ayrıca bana telefonla ulaşmanızıda istemiyorum

 • 02 Ekim
  16:21

  Sayın Emre Bacak,

  Siparişiniz ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, ürünün stoklarda tükenmiş olması sebebi ile gönderim sağlanamadığı yönündedir. Stok güncellemelerinin güncel olarak sağlanması konusunda mağazamıza gereken uyarılar yapılmıştır. Ayrıca siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  İptal edilen siparişiniz ile ilgili ücret iade tutarı, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama sağlamış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri