N11.com Olmayan Malı Satma!

Kamer E. |

Firma; adıma almış olduğum telefonu alışveriş yaptıktan sonra onay veriyor sonra firma almış olduğum ürünü kargo yapmadı. Firmaya yazı yazıp durumu sormak istediğimde üyeliğimin beklemede olduğunu söyleyen bir yazı çıkıyor alışveriş yapmak istiyorum izinde vermiyor. Paramızla bizimle dalga geçiyorlar sanki. Firma bilgilerini verin diyorum veremeyiz bekleyin diyorlar. Benim banka ile ilgili bir sorunum yok zaten alışverişlerden sonra onay için arıyorlar.

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Nisan
  14:13

  Sayın Kamer Ergüven,

  Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  n11.com'un belirttiği kuralların ihlal edilmesi durumunda üyeliğiniz askıya alınabilir ya da iptal edilebilir. Alıcı Üyelik Sözleşmesi'ni inceleyip kuralları bilmeniz ve işlemlerinizi bu kurallara uygun olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

  Yapılan kontrollerde siparişinizin iptal edildiği görülmektedir. İptal edilen siparişinizin ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri