N11.com Ödemeyi İade Etmiyor.

İsmail Y. |

N11'den aldığım ürün elime ulaştığında ürünün sahte olduğunu bedeninin de farklı olduğunu gördüm ve hemen iade ettim fakat yaklaşık 1.5 aydır tek çekim yaptığım ücret iade edilmedi. Aradığımda ürünün geldiğini fakat bir form daha doldurmam gerektiğini söylediler. Doldurdum yine iade olmadı yine aradım ürünün kayıtlarda kutusunun bozuk iade edildiğini söylediler fakat parayı iade edeceklerini söylediler yine gelmedi. Yine aradım bu sefer ürünün kendilerine hiç gelmediğini söylediler. Her şeyden önemlisi her gün TV'de reklamları çıkan firma sahte ürün gönderiyor.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  13:33

  Sayın İsmail Yasa,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkililerine iletilmiştir. Yapılan kontrollerde iade talebinizin onaylandığı görülmektedir. Ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri