25 Ekim 2016

N11.com Net Olmayan Kupon Bilgisi Ve İade Alınmayan Kupon!

25/10/2016 Tarihinde N11'den acil yapmam gereken bir alışveriş için 111 TL'lik kuponu, 55 TL'ye aldım. Kuponu alırken alt limit dışında başka bir bilgi sunulmamıştı ve sık sorulan sorular kısmında verilen bilgiler hiç net değildi. Kuponu satın aldıktan sonra kuponlarım kısmına geldiğimde kupon sadece 11 Kasım 'da kullanılabilir ibaresini gördüm. Bunu daha önce açıkça belirtselerdi ben bu kuponu almayacaktım.

Şu anda bu kupon benim hiçbir işime yaramıyor ve kullanılmasına daha 20 gün var. İade talebimi istedim, canlı destek yardımcı olmadı. Benim siparişimi kapsayan Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’in "Cayma hakkı- başlıklı madde 9 – (1) Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. " Hükmü yer alıyor ve ben cayma hakkımı kullanmak istiyorum. Siparişim iptal edilip iadem yapılsın..

Yağiz 149 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Murat Y., Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Yağiz 25 Ekim 2016

    N11 tarafından arandım. Mouse'u üzerine gelip bekleyecekmişim öyle görüntülenecekmiş ne zaman kullanılabileceği tarihi. Kardeşim ben niye satın al'ın üzerine gelip bekleyeyim? Yazsanıza direkt fiyatın üzerine. Kısaca sorunumla ilgili hiçbir şekilde yardımcı olunmadı.

  • N11.com Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Murat Y., Kampanya koşullarında, satın alınan kuponların iptal edilemediği, 11 Kasım 2016 tarihinde kullanılabildiği ve belirli alt limitlerin bulunduğu bilgisi paylaşılmaktadır. Bu sebeple kupon limit değişikliği veya ödeme iptali sağlanamamaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön