N11.com Ne Uğurlu Alışverişmiş Ama...

Mehmet K. |

204357424560 Sipariş numarasıyla N11.com'dan aspiratör satın aldım (almaz olsaydım) cayma hakkımı kullanıp ürünü iade ettim (tabi ki edemedim). Denildiği gibi anlaşmalı kargoyla ürünü satıcıya gönderdim fakat ücretsiz iade olmasına rağmen kargo ücretini benim ödemem istenerek iade işleminin tamamlanacağı yazmışlar.

Be kardeşim alırken ücretsiz iade demesini biliyorsunuz bizde güvenerek alışveriş yapıyoruz nerede kaldı sizin "uğurunuz"...
N11.com'u defalarca aramama rağmen sorunumu çözmediler tarafıma da geri dönüş yapmadılar. İnanın her şey paranızı alana kadar, ilgi alaka sıfır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  11:18

  Sayın Mehmet Kara,

  Siparişiniz ile ilgili iade talebine mağaza tarafından erteleme talebi ile cevap verildiği ve erteleme talebine onay verdiğiniz görünmektedir.

  Erteleme süreci kapsamında mağazanın talebinize onay vermesi veya süreç sonunda sistem tarafından onaylanması durumunda ücret iade tutarı ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza yansıyacaktır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri