N11.com n11 Ürünü Göndermedi ve Paramı İade Etmiyor.

Burhan S. |

06.07.2016 tarihinde n11'den çeşitli ürün aldım. Çocuk bezi şu ana kadar tarafıma gelmedi. Defalarca N11'i aradım, firmaya yazdım. Bana bir telefon numarası vererek geçiştiriyorlar. Telefon numarasını açan maalesef yok. Paramı istiyorum. 21 gündür gelmeyen ürünü artık istemiyorum.

Etiketler :

Ücret İade Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  16:40

  Sayın Burhan S.,

  İlgili ürün gün içerisinde mağazaya ulaşmış olup, iade talebiniz onaylanmıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz gün içerisinde saat 12:56 ve 16:39 itibarı ile tarafınıza arama yapmış ancak ulaşamamıştır.

  İlgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Burhan S.
  28 Temmuz
  13:24

  Ürün mağazaya geri dönüş yapmış evet... . Paramı neden 1 haftadır iade etmiyorsunuz. Beni kim aramış ve ne zaman aramış...

 • 28 Temmuz
  12:56

  Sayın Burhan S.,

  n11.com'da siparişleriniz, mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci, kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

  Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün tarafınıza teslim edilemeyerek mağazaya geri döndüğü, gün içerisinde de dağıtıma çıkarıldığı görünmektedir. Mağazadan aldığımız bilgi, ürün mağazaya ulaştığında iade talebinize onay verileceği yönündedir.

  İadeniz onaylandığında ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Siparişiniz ile ilgili iade süreci tarafımızca da takip edilmekte olup; iadeniz onaylandığında sizlere bilgilendirme sağlanacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri