11 Temmuz 2016

N11.com n11 Hasarlı Üründe Satıcının Yanında.

N11 üzerinden satış yapan F**** isimli satıcıdan 26.06.2016 tarihinde 2 adet blender aldım. İki gün sonra kargo elime ulaştı kargo paketinde ya da ürün paketinde sorun yoktu. Aynı gün kontrol ettiğimde blenderlardan birinin kırık ve aparatlarının deforme olduğunu gördüm. Satıcıyla irtibata geçtim. Ürünün resimlerini istedi. Çektim gönderdim. Ürünü göndermemi değişim yapacağını belirtti. Ürünü gönderdim daha sonra üslubunu beğenmediğim için iade etmek istedim. İade talebimi reddetti.

N11 canlı destekten yardım istedim kargo hasar tutanağı yoksa yardım edemeyeceklerini, iadenin mümkün olmadığını söylediler. Kargo görevlisinin yanında açıp iki ürünü, tüm aparatlarını çalışıp çalışmadığını kontrol etmem gerekiyormuş. Satıcı iade ettiğim ürünü 8 gün önce kargodan teslim aldı ve geri göndermedi. Parasını ödediğim ürün nerede bilmiyorum. N11'de bilmiyor satıcının avukatlığını yapıyorlar.

Akın 133 Okunma

Cevaplar

  • Akın11 Temmuz 2016

    İki haftadır defalarca satıcı ile en az 4 defa n11 canlı destekle görüşmeme rağmen çözülemeyen daha fazla sıkılmama sebep olan süreç bitti. n11 müşteri hizmetlerinden arayıp iadenin kabul edildiğini söylediler. Çözümde temel etmen olan Sikayetvar.com' a çok teşekkür ederim.

  • N11.com Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Sayın Akın A., Hasarlı veya eksik ürünlerde kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı veya eksik kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolünü sağlayarak teslim alabilirsiniz. Mağazamız ile sağlanan görüşmede, siparişinize ait ürünün iadesi onaylatılmış durumdadır. İlgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön