N11.com Müşteriyi Mağdur Eden Mağazaları Kolluyor!

Ahmet K. |

10 Mart 2016'da N11.com mağazası T****dan sırf ''hızlı gönderi'' özelliğini gördüğümden inanarak aldığım iki adet ürün ayın 15'i olmasına rağmen daha kargoya verilmedi. Mağaza sorduğum sorulara cevap vermiyor tarafıma telefonla bile olsa geri dönmüyor. Mağazadan ürünü aldığımda en pahalı bu mağaza satıyordu ürünü ama yinede elime çabuk geçsin diye bu mağazaya verdim siparişimi. Mağazanın ürünümü göndermemiş olmasını ürünün fiyatını daha da artırmış olmasına bağlıyorum. Belli ki sorularıma da cevap vermeyip ürünümü göndermeyerek benim üründen vazgeçmemi bekliyorlar. Durumu N11.com'a iki kez telefonla arayıp bildirdiğim halde N11.com mağazayı uyarmadı mağazanın telefonunu bana vermedi. N11.com usulsüz hareket eden mağazayı kollayıp müşterisini mağdur etme konusunda ısrarcı davranıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  17:07

  Sayın Ahmet Kaya,

  Talebiniz 7146301 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet K.
  18 Mart
  16:26

  N11.com

  N11.com' a zerre güvenim kalmadı
  10.03.2016 tarihinde n11.com bünyesinde bulunan toptanpazarlama firmasından 202857599162 sipariş numarasıyla aldığım ürünler 9 gün olmasına rağmen halen kargoya verilmemiş. Firma nedenini sorduğumda mesajlarıma cevap vermiyor ve telefonumu verdiğim halde beni aramıyor. Durumu tam 4 kez telefonla ve şijayetvar.com aracılığıyla n11.com' a bildirdim. Ancak n11.com firmaya bu konuda hiçbir yaptırım uygulamadı. Daha da ilginci firma satış alanına kargoya verildi ibaresi düşmüş. Yalanla dolanla ticaret yapılır mı Allah aşkına! Şimdi bu firmaya ürünlerimi teslim etmediği halde ödeme yapılırsa bunun sorumlusu n11.com dur.

 • Ahmet K.
  15 Mart
  18:00

  Satın n11.com yetkilisi bahsi geçen mağazanız madem ellerinde ürünlerden birisi kalmamış bunu neden benim tarafıma mesajla ya da telefonla bildirmekten kaçındı? Beni şu güne kadar neden oyaladı? Buna hakkı var mı? Mağaza size elimizde ürün kalmadı diyor ama size eşdeğer bir sanal alışveriş sitesinde aynı isim adı altında satış yapan bu mağaza bana ellerinde ürün bulunduğunu ve ertesi gün kargoya verebileceklerini söylediler. Yolladıkları mesajı yayınlayabilirim buradan. Size göre bu ticaret etiğine aykırı bir durum değil mıdır?

 • 15 Mart
  10:57

  Sayın Ahmet Kaya,

  n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Konu ile ilgili mağazamız ile sağlanan görüşmede siparişinize ait bir ürünün stoklarda tükenmesi nedeni ile tedariğinin beklendiğini, ilgili siparişlerinizin 17.03.2016 tarihinde sizlere gönderileceği yönünde bilgi alınmıştır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizlere bilgilendirme sağlamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri