14 Ekim 2015

N11.com Müşterisiyle İlgilenmiyor!

N11.com'dan sayfalar dolusu siparişim var. Bir siparişimde gelen ürün açık kutu geldiğinden iade etmek istedim. Ürünü 2 hafta önce göndermeme ve defalarca N11.com'u aramama rağmen anca kayıt oluşturup, kesinlikle geri dönüş yapmadılar. Aldığım firma N11 anlaşmasından değil kendi anlaşmalarından kargo kabul ettiğini söylemekte, N11 ise verdiği kodla göndermemizi söylemekte.

Tüketici olarak ortada kaldığımız bu sipariş ile ilgili mağdur durumdayız. 900 TL'ye yakın sipariş bedeli 3 haftaya yakındır N11 hesabında bloke. Satıcı firma Atom bilgisayar ayıplı ürün satıp, iade almamak için işi yokuşa sürmektedir. 2 firmadan da şikayetçiyiz. Hakkımızı yasal yollarla temin etmeye çalışacağız.

Berkan 119 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi19 Ekim 2015

    Sayın Berkan Ahmet Okçu, Talebiniz ile ilgili mağazaya ulaşılma süreci doğrultusunda detaylı incelemeler sağlanmıştır. Siparişinize ait ürünü, Hesabım sayfanızdan ön talep oluşturmanız sonrasında karşınıza çıkan kampanya kodu ile, Atom Yazılım Danışmanlık Bilgisayar Ltd.Şti. adına göndermeniz durumunda mağazamız iadenize onay verecektir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Berkan19 Ekim 2015

    N11.com üzerinden Atom Bilgisayar Ordu firmasından aldığımız HP marka yazıcı tarafımıza kutusu açılmış şekilde ulaştı. Arayıp değişim yapmalarını istediğimizde zaten kampanyalı aldınız ancak iade edebilirsiniz denildi. İade gönderdiğimizde ise n11.com anlaşmasından değil kendi anlaşmalarından göndermemiz gerektiğini söylediler, ki n11.com harici anlaşma numarası ile göndermemiz site kurallarına aykırıdır. 3 hafta süredir bizi oyalamaktadırlar. Gerekli mercilere durum iletilerek yasal süreci en kısa sürede başlatacağız. Bu firmanın kesinlikle samimiyetsiz, sattığı ürünün arkasında durmayan bir firma olduğunu görmüş olduk. Bizim gibi başkalarının da mağdur olmaması için sizlere tavsiyemizdir.

  • Berkan14 Ekim 2015

    2 Haftadır kayıt bırakmaktayız. Yetkili birisinin bize ulaşmasını bekliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön