07 Ekim 2013

N11.com Müşterisini Yanıltarak Para Kazanan Bir Firma!

N11.com sitesi hazırolta mağazasından 345 TL alışveriş yaptım. Alışverişimde 269 TL'lik palette vardı. Bana 33 TL Bonus kazanacağım mesajı geldi. 3 gün sonra 269 TL değerindeki ürünün stok olmadığı için yollanamadığı maili iletildi.

Firma yetkili ise görüştüm. Ürünü nereden tedarik ettiğini öğrendim. Tedarik ettiği yeri bireysel satış yaptıkları için arayıp ürünün olup olmadığını sordum. Ellerinde benim sipariş ettiğim fakat stokta olmadığı için gönderilmeyen üründen olduğunu öğrendim.

Benim 269 TL'lik iademi 6 gün sonra yaptılar. Bu 6 gün boyunca paramı kullandınız. 33 TL'lik bonus cebinizde kaldı. Aynı zamanda Ürünü halen satıyor gösterip benim gibi bir çok insanı aldatmaya devam ediyorsunuz. Ayıp!

Cihan 179 Okunma

Cevaplar

  • Cihan08 Ekim 2013

    Hep klasik cevap. İcraat yok...

  • N11.com Temsilcisi07 Ekim 2013

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Mağaza hakkında şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir. İlgili siparişiniz mağaza tarafından yaşanılan stok probleminden ötürü iptal edilmiştir. Bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ücret iade tutarı 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön