10 Ekim 2014

N11.com Müşterisi İle Dalga Geçiyor.

N11'in müşteri hizmetleri malumunuz herkes tarafından eleştirilen, ciddiyetsiz ve başarısız bir bölüm. Kendilerine ne yazarsanız yazın, ufak çocuğa anlatır gibi tane tane anlatırsanız anlatın, yine de otomatik cevaplar veriyorlar. 7 ekimde 100 TL'de 50 TL indirim yapan kuponum ile bir ürün aldım. 8'inde firma ürünü iptal etti. Ürünü alırken kullandığım çek ve puanlar hesabıma iade edildi.

N11'in açıklamasına göre iade edilen çekleri, iade edilmeden önce hangi tarihte kullandıysak, çekin SKT'sine o an kaç gün varsa, iadede verilen çekte de o kadar zaman geçerli oluyor. Yani 7 ekimde kullandığım çekin SKT'si 7 ekim. 8 ekimde bana iade edilen çekin SKT'sinin de 8 ekim olması lazım. Ama 8'inde çeki kullanamadım.

Mahmut 175 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi10 Ekim 2014

    Sayın Mahmut Daye, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Mağaza hakkında şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir. Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün mağaza tarafından iptal edilmesi ile kullanmış olduğunuz sepet kuponunun tekrarlandığı ancak aktif kullanım süresinin dolduğu görülmektedir. Aktif kullanım süresi dolan kuponlar tekrar aktif hale getirilmemektedir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön