14 Ocak 2015

N11.com Müşteri Temsilcisi Yanlış Bilgilendirme Yapıyor.

Sipariş kodu: 201866529761 Versace Blue Jeans parfüm hakkında Birincisi N11.com'de teslimat adresim Ordu olmasına rağmen Aras Kargo firması beni arayarak İstanbul'dan kargoyu teslim almamı istemesi.

İkincisi Gönderici kozmetik firmasına bugün 3.aramam olmasına rağmen bana bugün verdiğini bilgide ürünüm dün akşam kargodan çıkması ve kargo takip numarasını öğleden sonra bana bildireceğini söyledi, ben bugün kargo firmasını aradım adınıza herhangi bir paket çıkışımız olmadığını söyledi, müşterilere bu şekilde yanlış bilgilendirme vermeyiniz, size kısa yöntem bahsedeyim benim yanlış ürünü kargoda geri gelmesini bekleyeceğinize yeni parfümü gönderseydiniz bu sorunlar olmazdı.

Yusuf 160 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi02 Şubat 2015

    Sayın Yusuf Pir, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri Sil

  • Yusuf15 Ocak 2015

    Kargom ile çok gelişme oldu pazartesi gününden beri adresimin Ordu il'i olduğunu gönderen firmaya ve kargo firmaya söylememe rağmen kargom yanlıslıkla Burdur'a gondermısler, hELAL olsun kargo fırmasına büyük bir iş yapmış, artık n11 de alışveriş hevesim bitmiştir.

  • N11.com Temsilcisi14 Ocak 2015

    Sayın Yusuf Pir, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünün kargo şirketine teslim edilerek adresinize gönderildiği yönündedir. Müşteri Hizmetleri ekibi bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön