01 Temmuz 2014

N11.com Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor.

10 gündür aldığım ayakkabı ortada yok. Firmayla görüştüğümde sürekli gönderdiğini 2 gün sonra elimde olacağını söylüyor 2 gün sonra aradığımda ise hala ürünün gelmediğini 2 gün daha istediğini söylüyor. Kampanyaya katıldığım için ürünü iptal edersem birde borçlanacağım!! Firma yetkilisi ise telefonda bana yalandan bir kargo numarası gireceğini söyledi ürünü onaylamamı ve ayakkabı geldiğinde göndereceğini söylüyor.

Açık açık sahte fatura sahte satış yapılıyor! Müşteri hizmetlerini aradığımda ise hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Bu kadar rahat başka bir satış sitesi görmedim. Ayakkabı kargoda görünüyor ama öyle bir kargo numarası yok müşteri hizmetleri ise en büyük sorun.

Tuğrul 482 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Sayın Tuğrul Dönmez, n11.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açısından büyük önem taşıyor. Her türlü görüş ve şikayetiniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Tuğrul 02 Temmuz 2014

    Mağaza sahibi bana ulaştı sen kimsin beni şikayet edersin karşıma çıkma gibi tehditler savurdu haraketlerde cabası. Teşekkürler N11 Bir daha asla sizinle çalışmayacam tüm yakınlarımında uzaklaşmaasını sağlayacam.

  • N11.com Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Sayın Tuğrul Dönmez, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Mağaza hakkında şikayetleriniz ilgili bölümlere iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz tarafınıza arama yaparak bilgilendirme yapmıştır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön