21 Nisan 2015

N11.com Mobilegel Satıcısı İademi Yapmıyor!

N11.com üzerinden Mobilegel satıcısından 31/03/2015 tarihinde vermiş olduğum telefonu cayma hakkımı kullanarak iade etmek istedim. Ürün hiçbir şekilde kullanılmamış olduğu halde satıcı ürünün kullanılmış olduğunu ve satışının tekrar yapılamayacağı masalını N11.com üzerinden yapmış ve iademi yapmamaktadır.

N11 ile yaptığım görüşmede Mobilegel satıcısı ile aynı sorunu GittiGidiyor vasıtasıyla da yaşadığımı ve iademi 2,5 ay sonra alabildiğimi belirttiğim halde hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar.

Ayşe 362 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi30 Nisan 2015

    Sayın Ayşe Karaca, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünün mağazaya ulaşması durumunda iade talebinize cevap verileceği yönündedir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Ayşe 30 Nisan 2015

    N11.com ve Mobilegel'e satıcısı tam 1 aydır iademi yapmadınız. Ürün gönderildiği halde nasıl oluyor da mağaza hala ürünü almadı. Yaptığım tüm görüşmelerde benden iade talebi alınıp duruyor. Birde %100 müşteri memnuniyeti diye atıp tutuyorsunuz. Mobilegel firmasıyla zaten gittigidiyor.com da sorun yaşamıştım, aynısını sizin siteniz üzerinden de yaşadım. Bu durumu belirttiğim halde mağazanın ürünleri hala sitenizde yayınlanıyor. Hiçbir yaptırımınız yok.

  • N11.com Temsilcisi21 Nisan 2015

    Sayın Ayşe Karaca, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünün mağazaya ulaşması durumunda yapılan kontrollerin ardından iade talebinize cevap verileceği yönündedir. Talebiniz doğrultusunda iade talebi oluşturulmuştur. İade talebinizin onaylanmasını takiben ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön