15 Temmuz 2015

N11.com Maxipuan Kampanyası.

19.06.2015 tarihinde N11.com'dan 999 TL'ye TV satın aldım. Satın alma sayfasında MaxiPuan kampanyasına SMS ile katılırsam bu alışverişten 111 TL puan kazanacağım yazıyordu. Alışverişi yaptım ancak puan yüklenmedi. Sorunum ile ilgili müşteri hizmetlerini aradım iki hafta içinde yükleneceğini söylediler.

Yükleme tarihi geçtikten sonra tekrar aradım kampanya detaylarında 1000 TL üzeri alışverişlerde yazdığı, ürün satın alma sayfasında kampanyadan yararlanabilirsiniz ifadesinin bir şey ifade etmediğini söylediler, yapacakları bir şey yokmuş, hem pahalıya TV aldım hem de İş Bankası'na boşuna SMS ücreti ödedim.

N11.com'un satış için böyle ucuz pazarlama teknikleri kullanmasına şaşırdım doğrusu.

Serkan 481 Okunma

Cevaplar

  • Serkan25 Temmuz 2015

    Müşteri hizmetleriniz ile buraya yazmadan görüştüm geri aranacağımı söylediler aranmadım. Kampanya koşullarından alışverişim sonrası haberdar oldum. Alternatif online alışveriş siteleri satın alım sayfasına sadece yararlanılabilinecek kampanyaları koyuyorlar daha önce kullandım. Siz niçin 999 TL'lik bir ürünün şatış sayfasına ürünü satın alınca faydalanamayacağımız 111 TL puan kazanın linki koyuyorsunuz bunu anlamıyorum. Alışverişi n11.com dan yaptım mağduriyetimin sebebi n11.com ve satış politikanız ile ilgili şikayetim var neden iş bankasını arayayım. Yanlış düşündürmeye ve yanıltmaya yönelik pazarlamanızdan şikayetçiyim. Bundan sonra N11.com dan uzak duracağım.

  • N11.com Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Sayın Serkan Kurtuluş Kampanya koşullarında da belirtildiği gibi kampanyaya katılım sağlanabilmesi için kredi kartınızdan çekilen tutarın 1000 TL üzerinde olması gerekmektedir. Yapılan kontrollerde ödeme tutarınızın 999 TL olduğu görünmektedir. Kampanya kapsamında maxipuanlar İş Bankası tarafından yüklenmektedir. Konu hakkında bankanız ile iletişime geçerek talebinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön