N11.com Mağduriyeti!

Hasan A. |

N11 bir ürün aldım fakat burada N11 komisyoncu galiba müşteriden ücreti alıp komisyonunu alıp kısaca aracı gibi size telefon eden satıcı tehdit eden satıcı parayı isteyen satıcı ürün arızalı olsa bile kabul etmeyen yine satıcı N11 sadece ismi var.

Etiketler :

Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  10:11

  Sayın Hasan Akyüz,

  n11.com alıcılar ile mağazaları buluşturan ortak bir platformdur; ürünler n11.com tarafından değil mağazalar tarafından satışa sunulmaktadır.

  6502 sayılı Tüketiciyi Koruma Kanunu (Cayma Hakkı) gereğince, satın alınan cep telefonuna sim kart takılması durumunda, ürün 2.el statüsüne düşmekte olup; tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmektedir. Cep telefonları, Cayma Hakkı kapsamı dışında kalmakta ve teknik servis raporu olmadan iade alınmamaktadır.

  Konu ile ilgili teknik servis ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Mağazadan aldığımız bilgi, ürünün 2.el statüsüne düşmesi sebebi ile iade talebinize onay verilmeyeceği yönündedir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri