N11.com Mağduriyet Bitmiyor!

Suat E. |

N11.com'dan doğum günü hediyesi siparişi verdim bir günde hazırlanacağı söylenen ürün 17 günde teslim edildi hediyenin kıymeti kalmadı. 15 gün sonra kargo numarasını ilettiler. Ürünün hediye paketi olmasını istedim ve hediye notu yazdırdım. Gelen paket ne hediye olarak paketlenmiş ne de hediye notu yazılmış.

Ayrıca ürünün faturası da ortada soruyorum cevap yok anlaşılan hediye paketine faturada koymuşlar. Sorduğunuzda bir şey olmamış gibi suçu kargo firmasına tedarikçiye atarak sizi oyalıyorlar. Müşterilerine verdikleri değer ortada en kötü alışveriş tecrübesi yaşattılar. Umarım başka kimse böyle bir firmanın mağduru olmaz.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  11:10

  Sayın Suat Erdoğan,

  Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Suat E.
  15 Ocak
  15:35

  Arama yapılmamıştır ulaşılamadığı durumlarda Turkcell arayan numaraları tarafıma iletmektedir. Bu mesaj bile müşterilerine nasıl bir yaklaşımda bulunduklarının göstergesi insanları yanıltarak bir yere varamazsınız...

 • 15 Ocak
  12:00

  Sayın Suat Erdoğan,

  Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Mağaza hakkında şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibi bilgilendirme sağlamak adına arama sağlamış ancak ulaşamamıştır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri