14 Eylül 2015

N11.com Mağduriyet!

22.08.2015 tarihinde yapmış olduğum alışveriş için hesabımdan para çekiliyor ve 14.09.2015 tarih olmuş ve halen yok. Girişimlerim sonucu N11.com müşteri hizmetlerinde lakayt bir biçimde ürününüzü teslim edilemiyor kalıpta sorun var deniliyor.

İlk sorum
1- Ben girişimde bulunmasam yaklaşık 1 ay geciken kargolama takibinizde nasıl olmaz?
2- 1 ay sonra siparişi teslim edemiyorum diyen bir firma ile nasıl bir ilişki içerisinde çalışmaya devam ediyorsunuz.
3- İnsana dayalı bir sektörde müşteri hizmetlerinizde çalışan personeliniz topu direk firmaya atarak sorumluluğu üzerinden atmış mı oluyor ki en acısı "firmayla alakalı biz aracı hizmetiz" cevabı ne kadar tatminkardır?

Hasan B. 64 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Müşteri Temsilcisi14 Eylül 2015

    Sayın Hasan Burgaz, Siparişlerinizin kargo sürecinde gecikme yaşanması durumunda 08503330011 iletişim numarası, Hesabım sayfanızdan Canlı Destek platformu veya http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz çözüm birimine aktarılarak konunun takibi sağlanmakta ve talebiniz sonuçlandırılmaktadır. Siparişinizin kargo sürecinde yaşanan gecikme sebebi ile mağazamıza gereken uyarılar yapılmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. n11.com, alıcı ve satıcıları buluşturan ortak bir platformdur ve ürünler mağazalar tarafından kargolanmaktadır. Ancak yaşadığınız süreçle ilgili mağazamız hakkında gereken aksiyonlar alınmış olup, Müşteri Hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşme ile ilgili kontroller sağlanacaktır. Mağazamız ile yapılan görüşmeler sonucunda, siparişinizin tedarik edilememesi sebebi ile iptalinin sağlandığı bilgisi alınmıştır. İlgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön