N11.com Mağdur Olan Müşteriye İlgilenmemek.

Başak B. |

Ben N11.com'dan güvenilir bir site diye ürün aldım. Tamamen farklı bir ürün geldi. N11.com aradığımda mağazaya yazın dediler. Ürün mayo olduğu için iade yokmuş. Az para da değil yani firmaya mesaj attım aradım ve muhatap da bulamadım. İnsanlarla dalga mı geçiyorlar anlamadım. Firmadan da N11.com'den de şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  13:33

  Sayın Başak B.,

  Siparişinize ait ürünün hatalı gönderilmesi durumunda, mağazamız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, iade veya değişim talebinize istinaden mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Konu ile ilgili mağazadan aldığımız bilgi, kargo çıkışı sürecinde yaşanan karışıklık sebebi ile hatalı gönderim sağlanmış olabileceği, ürün mağazaya ulaştığında iadenize onay verileceği yönündedir. Hesabım/Mevcut Sipariş sayfanızdan iade talebinizi mağazaya ileterek, ürünü anlaşmalı kargo firmasına teslim etmenizi rica ederiz.

  İadeniz onaylandığında ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri