10 Ocak 2015

N11.com Mağazasının Sorumluluğunu Üstlenmiyor.

N11.com'dan aldığım ürün resmen kırık çıktı. Ürünü mağazaya geri gönderdim ve ürünü kabul etmedi. Üstelik bana kargo ücretiyle birlikte geri göndermiş. N11.com'u aradığımda mağazasının sorumluluğunu kabul etmediler. Bana resmen hatalı kırık bir ürün gönderdi N11.com ve o mağaza hala N11.com'da ürün satıyor.

N11.com benim her aramamda sorumluğunu üstlenmedi, prosedürümüz böyle dediler. Bu nasıl prosedür hem kırık ürün satacaksın, hem de geri almayıp para iadesi yapmayacaksın. Ben ürünümün parasını geri istiyorum. Bu ödemenin bana yapılması lazım, resmen kırık ürün gönderdiler bana!

Hasan 676 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi05 Şubat 2015

    Sayın Hasan Duru, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Hasan 16 Ocak 2015

    İade ettiğim ürünün akıbeti ne oldu bilmiyorum bilmekte istemiyorum ama benim paramı hala hesabıma yatırmadılar! Bu olaydan sonra n11.com dan iki tane ürün sipariş ettim... İkisinin parası ödendi ama tek ürün geldi. N11.com mağazasına ulaşamıyorum... İki ürün parası ödediğim halde 1 ürün gönderdiler. Müşteri hizmetlerini aradım mağazayla iletişime geçin dediler. Mağazaya ulaşamıyorum ki!

  • N11.com Temsilcisi12 Ocak 2015

    Sayın Hasan Duru, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Hasarlı veya eksik ürünlerde kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı veya eksik kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolünü sağlayarak teslim alabilirsiniz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön