N11.com Mağazadan Aldığım Ürünleri Göndermiyor!

Yılmaz Y. |

2075897*** nolu siparişim için mağaza 2 hafta tedarik sürecinin olacağını mesaj olarak iletmesine rağmen 20 gün oldu ve mağaza sorulara cevap vermiyor ve aynı zamanda ürün gönderimini bu kadar bekletmesine rağmen hala yapmıyor. 3. kez olayı yaşıyorum satış yapmayan mağaza her seferinde beni mağduriyete uğratıyor. N11 olarak bünyenizdeki fason mağazaları satışa kapanmalı!

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  12:13

  Sayın Yılmaz Y.,

  n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Konu ile ilgili mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün üretim sürecinde yaşanan sorun sebebi ile tedarik edilemediği, bu sebeple gönderimin sağlanamadığı yönündedir. Mağazamız ile yapılan görüşmenin ardından ilgili ürün satışa kapatılmıştır.

  Hesabım/Mevcut Sipariş sayfanızdan siparişiniz ile ilgili iptal işlemi sağlayabilirsiniz. İlgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri