10 Haziran 2013

N11.com Mağaza Kaynaklı Problemlerde Müşteri Mağduriyeti

Sitenin, kupon kullanım politikası nedeni ile, mağaza kaynaklı (ürün tedarik edilememesi, kargoya geç verilmesi, ürünün hasarlı veya bozuk olması gibi) durumlarda, sitenin daha önce hediye etmiş olduğu kupon kullanımlarında iptaller yaşanmaktadır. Bu nedenle, mağaza kaynaklı hatalarda, müşteri olarak mağdur olmakta, ürünleri iptal edemediğimiz için, hakkımızı arayamamaktayız.

Hasan 311 Okunma

Cevaplar

  • Hasan11 Haziran 2013

    Siteden 3 adet gömlek sipariş ettim. Site, ürünü kargoya vermediği halde, kargolandı olarak işaretledi ve hatalı bir kargo takip numarası verdi. Site ile uzun çabalarım sonucunda ürünlerin aslında kargoya verilmemiş olduğunu öğrendim. Akabinde 3 üründen ikisi elime ulaştı, biri hala ulaşmadı. Sitedeki kargo takip numarası hatalı olduğu için, kargonun akıbetini, verilip verilmediğini göremiyorum. Müşteri hizmetlerini her aradığımda yeni kayıt açıyorlar, size geri döneceğiz diyorlar ancak ne arayan var ne de soran, kapı duvar. Daha önce hiç bir firmanın müşteri hizmetleri ile bu kadar görüşme yapmamıştım, firmayı şikayet etmekten artık sıkıldım.

  • Hasan11 Haziran 2013

    Müşteri hizmetleri tarafından kimse beni aramadı. Site ile ilgili o kadar çok problem yaşadım ki, hala daha yaşamaktayım, sanırım site beni kara listeye aldı. Başka bir ürün ile alakalı cumartesi gününden bu güne kadar her aradığımda size geri dönüş yapılacak cevabından başka bir cevap alamadım.

  • N11.com Temsilcisi10 Haziran 2013

    Değerli Üyemiz, Müşteri Hizmetlerimiz kupon kullanımı ile ilgili detaylı bilgi vermek için tarafınıza ulaşarak bilgi verecektir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön