N11.com Kutusu Açık ve Bozuk Fotoğraf Makinesi Sattı.

Okan Nermin O. |

N11.com'dan satın almış olduğum Nikon marka fotoğraf makinesi kutusu açık ve arızalı çıktı. Kutuda yazan 2 tane daha adres var. Bu da demek oluyor ki bana iade olan fotoğraf makinesini sattılar. N11 biz size döneceğiz deyip beni oyalıyor.

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan Nermin O.
  20 Kasım
  12:12

  n11 sen almış olduğum fotoğraf makinası bozuk çıktı değişim yapıldı gelen makinada bozuk ikisinde de şarj almama problemi var. n11 e değişim talebinde bulundum. Bana verilen cevap servisinden rapor almalısın veya satıcıyla muhatap olmalısın diyor. Peki sen neden varsın n11 ben bunlarla muhatap olacaksam. Ne oldu n11 garantisine. Elektronik eşya alırken bir kere daha düşünün derim.

 • 30 Ekim
  12:58

  Sayın Okan Nermin Olgun,

  Konu ile ilgili talebinizin çözüm birimine iletilerek mağazaya ulaşılma süreci doğrultusunda takibinin sağlandığı ve tarafınıza dönüş yapılacağı görünmektedir. Siparişiniz adresinize ulaştığı esnada kargo görevlisi yanında kontrolü sağlayarak, ambalajı açık veya hasarlı ürünlerde mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmeniz gerekmektedir.

  Konu ile ilgili mağazamız ile görüşülerek, siparişinize ait ürün ile ilgili değişim süreci başlatmanız durumunda tarafınıza yeni ürün gönderimi sağlanacağı bilgisi alınmıştır. Hesabım sayfanızdan değişim talebinizi mağazaya ileterek, karşınıza çıkan kampanya kodu ile ürünü anlaşmalı kargo firmasına teslim edebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri