21 Mayıs 2014

N11.com Kutunun İçinden Pierre Cardin Saat Çıkmadı!

N11.com'un anneler günü indiriminde Saatcıty isimli mağazadan Pierre Cardin markalı bir saat satın aldım. Kargo elime zaten gecikmeli geldi ve geldiğinde kutunun içinden saat çıkmadı. Defalarca kez mağazayı aradım yanıt alamadım. N11.com müşteri temsilcilerinle konuştum her seferinde şikayetimle ilgili dosya açtıklarını söylediler.

Ben günlerdir sorunumun çözülmesini bekliyorum. Artık yasal yollara başvuracağım. Ortada bir sorun var ve sorumlular görevini yerine getirmiyor. Sizin için müşterinin bu kadar değersiz olduğunu bilseydim sitenize üye bile olmazdım. Üst düzey yetkililer hiç mi ses kayıtlarını dinlemiyor anlamıyorum ki.

Özlem 160 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Sayın Özlem Demirel, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Ürünün kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz Yapılan kontrollerde, şikayetinizin ilgili bölümlere iletildiği hem mağaza hem de sizin ile görüşülüp bilgi verildiği görülmektedir. Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapmıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön