15 Ekim 2016

N11.com Kusurlu Ürünleri...

N11 üzerinden aldığım ürünlerin haddi hesabı yok, son zamanlarda ne hikmetse her aldığım ürün tedarik edilemiyor ve o kadar bekletildikten sonra özür dilenerek iptal ediliyor. (ilginç olan tedarik edilemeyen ürün hala satışa açık ne kontrol var ne de takip N11 bu kadar firmayı nasıl bir araya getiriyorsun ilginç) Çoğu firmadan da aldığım ürünler kargolanması en geç tarihten sonra bile kargolanmıyor mağazaya soru soruyoruz cevap gelmiyor N11'e şikayet ediyoruz sonuç yok. Bu yaptığınız olaylardan sonra N11 üzerinden kesinlikle artık alışveriş yapmayacağımı sizlerin aracılığıyla bildiriyorum.

Cihat 112 Okunma

Cevaplar

 • N11.com Temsilcisi18 Ekim 2016

  Sayın Cihat Ç., Mağazamız ile ilgili şikayetiniz ilgili bölüme iletilmiş olup; gerekli aksiyonlar alınmıştır. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Cihat18 Ekim 2016

  Her zamanki gibi tedarikçi firmaları ürünü tedarik edemiyormuş o nedenle iptal edildi aldığım ürün. Size kısaca sorum: 1- benim beklediğim 8 günlük süreç ne oldu? N11 üyeliğimi iptal ettim.

 • Cihat18 Ekim 2016

  Gönderilmesi gereken ürün hala gönderilmemiştir. Defalarca şikayet kaydı bildirmeme rağmen ufacık bir insanlık yapıp tarafıma konuyla ilgili dönüş yapmıyorsunuz.

 • N11.com Temsilcisi15 Ekim 2016

  Sayın Cihat Ç., n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması veya siparişin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Tedarik edilemeyen siparişlerinize ait ürünler de satışa kapatılmış durumdadır. Belirtmiş olduğunuz sipariş hakkında mağazamız ile yapılan görüşmede, ilgili ürünün 17 Ekim 2016 tarihinde kargoya teslim edilerek adresinize gönderileceği bilgisi alınmıştır. Siparişiniz kargolandığında Hesabım/Mevcut Sipariş sayfanızdan kargo takibinizi sağlayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön