N11.com Kusurlu Ürün Gönderdiler Arkalarına Bile Bakmadılar!

Mesut B. |

N11.com'daki S***** adlı mağazadan şikayetçiyim. 189 TL'ye bir bağlama aldım on gün sonra kargoya verdiler iki haftada anca elime ulaştı. Kargo kuryesi ben evde yokken getirmiş benim imzam olmadan komşuya bırakıp çıkmış. Bağlama sanki özel olarak en işe yaramazlar arasından seçilip gönderilmiş gibi, burgulardan biri kırık, klavyesinde ciddi vurur izleri var, ayrıca üst eşik kusurlu olduğu için üst bam tel perdelere çarpıyor. İade talep ettik adamlar yüzümüze bile bıkmadı, mesajlara cevap bile vermediler, yani kısacası sattı kurtuldular.

S**** adlı satıcı beni ciddi bir şekilde mağdur etti bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum, N11.com sitesinin ilgililerinden bu konuyu ciddiye almalarını ve en kısa sürede gereken neyse yapmalarını istiyorum.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  12:00

  Sayın Mesut B.,

  Siparişiniz adresinize ulaştığı esnada kargo görevlisi yanında kontrolü sağlayarak, hasarlı ürünler için mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde ürün tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmekte ve mağaza, ürün bedelini kargo firmasından tazmin edememektedir.

  Talebiniz ile ilgili mağazamız ile sağlanan görüşmede, siparişinize ait ürünü mağazamıza göndermeniz durumunda değişim işleminizin gerçekleştirileceği yönünde bilgi alınmıştır. Hesabım/Mevcut siparişlerim bölümünden değişim sürecinizi başlatarak, ürünü anlaşma numarası ile birlikte ilgili kargo firması ile gönderebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Mesut B.
  02 Mayıs
  13:56

  Celebikardelen@gmail.com
  Hangi e posta adresini kullanarak satın alma işlemi yaptığımızı sormuştunuz. Lütfen ilgisiz kalmayın adamlar attı üstümüze kusurlu bağlamayı sonra da dönüp arkalarını gittiler, kar mı kalsın yanlarına n11.com daki isimlerini yazmıştım onu da sansürlemişsiniz, peki kime duyuralım sesimizi, bu mudur n11 in müşteri memnuniyeti: (sazevi midir nedir telefon numaralarına whatsaptan mesaj kaç tane numarayla mesaj attıysam hepsini engellediler lütfen bu işi bu kadar boşlamayın

 • 27 Nisan
  10:07

  Sayın Mesut B.,

  Yapılan kontrollerde siparişinize ait üyeliğinize ulaşılamamıştır. Sipariş kodu veya e-posta adresinizi tarafımız ile paylaşmanız durumunda kontroller sağlanarak, tarafınıza detaylı bilgi verilecektir.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri