29 Nisan 2015

N11.com Kusurlu Ürün Gönderdi.

10/02/2015 tarihinde N11.com sitesi üzerinden 202349868766 sipariş numarası ile tedarikçisi Savran Saat olan armani AR0383kodlu erkek kol saatini satın alarak ödemesini gerçekleştirdim. Ürün teslim edildiğinde, kayısında kullanıma bağlı yıpranma benzeri aşınmalar olduğu gibi hiçbir darbeye maruz kalmamasına rağmen zamanla saat içerisindeki markanın sembolü ve saatleri gösterir çizgiler teker teker saatin içerisine düşmeye başlamış, hatta yelkovan dahi düşerek saati kullanılamaz kılmıştır.

Özel bir pres makinesi olmaksızın saat camının açılıp içinin tamiri mümkün olamayacağından tamir edilmesinin söz konusu olamayacağını öğrendim. Sözleşmeden dönme hakkımı da kullandırmadılar.

Buket 379 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi29 Nisan 2015

    Sayın Buket Teke, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi değişim talebinde bulunduğunuzda talebinize cevap verileceği ancak ürünün tekrar satılabilirlik özelliğinini kaybetmesinden dolayı iade talebine onay verilmeyeceği şeklindedir. “Hesabım” sayfasındaki “Mevcut Sipariş” bölümünden ilgili ürünü seçerek değişim talebinizi mağazaya iletmenizi rica ederiz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön