N11.com Kusurlu Ürün...

Ferhat A. |

Ürünü yani (araç farı) kargonun yanında açtım, içinde küçük fardan kopmuş demir parçası içinde idi teslim almadım, kargo ürünü götürdü imza atmadım N11.com'a bilgi verdim ürünü teslim almadığımı anlattım mağduriyetimi gidermedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  17:18

  Sayın Ferhat Akdoğan,

  Siparişinize ait ürün adresinize ulaştığı esnada, kargo görevlisi yanında kontrolü sağlayarak, hasarlı ürünler için hasar tespit tutanağı düzenletmeniz ve ürünü teslim almamanız gerekmektedir.

  Yapılan kontrollerde, siparişinize ait ürünün, 93b9bccef344 takip numarası ile Sürat Kargo tarafından, 21 Ocak tarihinde tarafınıza teslim edildiği görünmektedir. Mağazamızın da kargo firması ile yaptığı görüşmede, ürünün tarafınızca teslim alındığı bilgisi paylaşılmıştır.

  Ürünü teslim almamış iseniz, Sürat Kargo ile iletişime geçerek iade kargo takip numaranızı talep etmenizi ve hasar tespit tutanağı ile birlikte ürünü mağazaya göndererek, güncel kargo bilgileriniz ile Hesabım/Mevcut Sipariş sayfanızdan iade talebi oluşturmanızı rica ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Ferhat A.
  23 Ocak
  10:26

  n11 ürün yani (far) aldım kargonun yanında açtım içinde kopmuş demir parçası vardı ayrıca resimdeki ürün değildi teslim almadım n11 bildirdim aldığım firmaya mesaj atmamı söyledi mağduriyetimi gidermedi n11 güvenmeyin