N11.com Kusurlu Parfüm Yolladı!

Damla Pınar Ş. |

N11.com'dan ilk defa alışveriş yaptım.Kozmetik bölümde yer alan D* Kozmetik'ten Burberry Body parfüm aldım,ürün ilk çıktığından beri kullandığım ve ambalajı dahil iyi bildiğim bir ürün. Ancak, paketinden itibaren ürünün sahte olduğu çok netti.D* kozmetikten iade talebimle ilgili beni aradığında, ürünlerinin sahte olmadığının bilgisini verdi ben orjinal ürünün ambalajını kendilerine aktardığımda kontrol edelim o zaman dediler ve dönüş yapmadılar.

N11.com'dan 2 gün sonra arandığımda ürünü kargodan aldıklarını ve gerekli test işlemlerini yapacaklarını ilettiler ancak üzerinden 10 gün geçtikten sonra tekrardan N11'i aradığımda beni aradıkları kaydı dahil bulamadılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  17:20

  Sayın Damla Pınar Şensoy,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetiniz üzerine siparişinize ait ürün n11.com tarafından, tarafsız bir parfüm test merkezinde test ettirilmiş olup orijinalliği kanıtlanmıştır.

  6502 nolu kanun gereği satın almış olduğunuz ürün iade kapsamına girmemektedir.

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapmıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri