Umut B. Teşekkür Mesajı

KUPONU GERİ YÜKLEDİLER.TEŞEKKÜRLER

N11.com Kuponu Geri Aldılar!

Umut B. |

27/11/2013 tarihinde mail adresime N11.com'dan 55 TL' lik indirim kuponu kazandınız diye mail geldi mailin içinde kesinlikle ilk 3500 kişiye diye bir ibare yok. Daha sonra dün akşam kuponumun silindiğini gördüm. Hemen müşteri hizmetlerinizi aradım. Telefonla konuştuğum kişi şu an sistemsel bir hata var kupon birazdan hesabınıza yüklenecek dedi.

Bugün sabah aradığımda çıkan kişi bu kupon ilk 3500 kişi için geçerli o yüzden bitti diyor. Benim kadar alışveriş yapan kimse var mı sizden? Ama bu kadar çabuk bıktırdınız beni. Sizin üzerinizden Tek**jiko firmasından aldığım ürün hasarlı teslim edildi. Hiç ilgilenmediniz. Bu son damla oldu. Bir daha alışveriş yapmam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hediye Çeki / Kupon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut B.
  02 Aralık
  21:12

  KUPONU GERİ YÜKLEDİLER.TEŞEKKÜRLER

 • Umut B.
  29 Kasım
  16:05

  Otomatik bilgisayar cevabı bu.tekrar soruyorum müşteri hizmetlerinden telefonla konuştuğum kişi şu an sistemsel bir hata var kupon birazdan hesabınıza yüklenecek dedi.ben de dün akşamdan beri bekliyorum.

 • 29 Kasım
  15:23

  Değerli Üyemiz,

  Öncelikle kampanyalarımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. n11.com tarafından dönemsel kampanyalar yapılabilmektedir. Kullanım alışkanlıklarınıza göre kampanyalarımız olduğunda gerekli bilgilendirme yapılmaktadır Kampanyalarımızı takip ederek indirimli alışveriş fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri