Hasan Ç. Teşekkür Mesajı

Bizleri üzmeyen n11 e ve bizlere destek veren Sikayetvar.com a teşekkür ediyorum. Herkese iyi alışverişler.

N11.com Kuponlar Geri Yüklenmedi!

Hasan Ç. |

5.07.16 tarihinde, N11'in bebekavm isimli mağazasından 100 liralık sürel tavayı 30 liralık kuponumu kullanarak sipariş verdim. Bu güne kadar kargoya verilmediği için mağazaya kargo durumunu sordum. Mağaza ürünün ellerinde olmadığını, siparişi benim iptal etmem gerektiğini tarafıma iletti. Bunun üzerine N11 müşteri hizmetlerini aradım. Durumu anlattım ve kuponun durumunu sordum. Bana kuponun tekrar yüklenmeyeceğini söylediler.

Şimdi soruyorum benim bir kabahatim var mı? N11 olarak mağazalarınızın ürünlerini güncelleyip, güncellemediğini takip etmeli ve buna karşı yaptırımlarınızı kullanmalısınız. Bu durumu bilseydim başka mağazayı kesinlikle tercih ederdim. Bir sonraki alış verişimde de aynı problemi yaşamayacağıma N11 garanti verebilir mi? Mağdur olan benim gibi üyelerinize bu kuponları tekrar yüklemelisiniz müşteri memnuniyeti açısından. Bu büyüklüktür ve N11'e yakışır.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Ç.
  18 Temmuz
  16:59

  Teşekkürler n11

 • 16 Temmuz
  12:19

  Sayın Hasan Ç.,

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Hasan Ç.
  15 Temmuz
  22:55

  Bizleri üzmeyen n11 e ve bizlere destek veren Sikayetvar.com a teşekkür ediyorum. Herkese iyi alışverişler.

 • 15 Temmuz
  13:05

  Sayın Hasan Ç.,

  n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Kupon kullandığınız alışveriş iptal edildiğinde, kampanyanın devam ediyor olması durumunda kuponunuz tekrarlanmaktadır. Ancak kupon kullanım süresi sona erdiği taktirde kupon geri yüklenmemektedir.

  Konu ile ilgili mağduriyetinizin giderilmesi adına talebiniz ilgili bölüme iletilmiş olup; yapılacak kontrollerin ardından gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  İptal edilen siparişiniz ile ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri