14 Mart 2014

N11.com Kupon Vaat Edip Yüklemediler

Taksitle altın satın almıştım. Sonra arayıp taksitle altın satışının yasak olduğunu söylediler ve bu sebeple ürünü iade etmemi istediler. Ben de satın aldığımdan beri aldığım altının değerinin 10 TL arttığını, iade edersem aynı fiyattan yenisini alamayacağımı söyledim. Onlar da 11 TL değerinde kupon vaat ettiler. İade edip tekrar sipariş vermek istemediğim için üye satıcının sitesinden tek çekim, n11 komisyonu olmadan ve dolayısıyla daha ucuz olarak aynı üründen sipariş verdim.

Kuponumu istemek için n11.com'u tekrar aradığımda, satıcıdan daha ucuza almam mazeretiyle kupon vermeyi reddettiler. Halbuki bir gün önce satıcıdan direkt alsaydım verdiğimin 10TL, n11'in 20 TL altına alırdım.

Cihat 146 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi18 Eylül 2014

    Sayın Cihat Akagün, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Cihat 17 Mart 2014

    Firma tarafından arandım, fakat derdimi anlatamadım. Bana iade etmek istemediğim siparişimi iade etmem için kupon teklif edilmişti. Arayan kişi tekrar n11'den sipariş vermediğim için kupon verilmediğini söyledi. Fakat anlaşmamızda böyle bir şart yoktu. Aldığım ürünü iade etmeye zorlayan ve aynı ürünü değil aynı fiyata, aynı üye işyerinden bile almanın mümkün olmadığı bir site nasıl tekrar onlardan alışveriş yapmamı bekleyebilir? İndirim kuponu vererek. Neymiş, ben başka yerden daha ucuza almışım. Halbuki yaptığı satışı kaçırmak istemeyen satıcının ne yapması gerekir? Oradan 10TL ucuza mı alıyorsun, ben sana 11TL indirim kuponu vereyim benden al. Maalesef konuştuğum kişilerde böyle bir bakış açısı yoktu. Sonuç olarak hayretler içinde üyeliğimi iptal ettim.

  • N11.com Temsilcisi14 Mart 2014

    Değerli Üyemiz, n11.com tarafından tarafınıza geri dönüş yapılarak gerekli bilgilendirme yapılmıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön