N11.com Kupon Kullanımında Sorun Yaşattı!

Göksel Ş. |

N11. com dan 28. 11. 2013 tarihinde yapmış olduğum 2092********** numaralı siparişimde 33 TL değerindeki kuponumu teknik sorunlar nedeniyle kullanamadım (müşteri temsilcisi, yaşanan teknik sorundan dolayı kuponların hesapta gözükmediğini belirtti) Kuponu kullanamadığım için ürüne 22 TL fazla ödemek zorunda kaldım. Paramın iadesini, ya da 22 TL değerinde alt limitsiz kupon yüklenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göksel Ş.
  10 Aralık
  16:14

  buyuk paralarla kurulan bu tur firmalarin musteri memnuniyetine onem vermemeleri, hazir metin cevaplar kullanmalari buyuk bir hayal kırıklığı!

 • Göksel Ş.
  08 Aralık
  18:27

  33 TL lik kupon siparisimden sonraki gun hesabima tekrar eklendi.....Cagri kayitlarinizi da dinlerseniz musteri temsilcinizin cevabi cok net . 33 TL lik kuponum aktif olmadigi icin ben de 11 TL lik kuponumu kullandim, 22 TL lik iade talebimin sebebi de bu

 • 08 Aralık
  15:48

  Değerli Üyemiz,

  Öncelikle kampanyalarımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. n11.com tarafından dönemsel kampanyalar yapılabilmektedir. Sürpriz Kuponlar kampanyası kampanya koşullarında belirtildiği gibi İlk 3500 kişinin kullanımından sonra kalan kuponlar hesabınızdan silinmiştir. Yeni Sürpriz Kuponlar kampanyası devam edecek olup, e-mailleriniz takip ederek indirimli alışveriş fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

  Yapılan kontrollerde bahse konu olan siparişinizde 11 TL değerinde farklı bir kuponun kullanıldığı görülmüştür.

  Saygılarımızla,
  n11.com Müşteri Hizmetleri