06 Mayıs 2016

N11.com Kupkuru Dipliner...

A*** diye bir mağaza N11.com' da harikalar yaratıyor! Kargo bedava diyor 15 liralık ürünü kargo ücreti almadan yolluyor sanıyorsun ki ahlaklı iş yapıyor ama nerede çöpe atılacak şeyi sana gönderiyor rahatlıyor oh oldu bitti!

Flormar dipliner gidip almaya fırsat bulamadığımdan sipariş ettim ama yine atayım artık dediğim dipliner' ım kurtardı beni, sabah bir gözde var diğerinde yok kalacaktım yoksa! Vallahi zorla birine sürdüm diğerine yok çıkmıyor, kupkuru şeyi sıkılmadan göndermişler. N11.com çalıştığı mağazaları gözden geçirse iyi olur, güven kaybediyor!

Asuman 98 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Sayın Asuman K., Konu ile ilgili mağazadan aldığımız bilgi, iade veya değişim süreci başlatmanıza gerek bulunmadan, gün içerisinde tarafınıza aynı ürünün yeniden gönderileceği yönündedir. Şikayetiniz ile ilgili de mağazamıza gerekli uyarılar sağlanmıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön