15 Nisan 2016

N11.com Kullanım Kılavuzunu Göndermedi.

N11.com' den aldığım bluetooth kulaklık içerisinden Türkçe kullanma kılavuzu çıkmadı. Kendim uğraştım ancak tahminimce bluetooth çalışmadığı için ürünü kullanamadım. Firmaya sorunu bildirip kullanma kılavuzu istedim. 3 gündür geri dönüş yok. N11 sitesinden canlı bağlantı ile müşteri temsilcisine durumu 3 kere bildirdim. Kayıt açıldı size dönüş yapılacak diyorlar, dönen yok. Telefonla N11 müşteri ilişkilerini aradım 3 kere, hep aynı cümleler söylenerek kayıt alındığını ve dönüş yapılacağını söyleyerek beni oyalıyorlar, ancak dönüş yapan yok. Telefonla N11' den bir yetkili ile görüşmek istediğimi ısrarla söylememe rağmen telefonu hiçbir yetkiliye bağlamıyorlar.

Müşteri ile konuşmaktan korkan insanlar olduklarından dolayı galiba. Firmanın telefonunu istiyorum N11' den, güvenlik gerekçesi ile telefonu veremeyeceklerini söylüyorlar. Ben ürün aldığım firma ile telefonla görüşemiyorum.

Biro 310 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi19 Nisan 2016

    Sayın Birol D., Konu ile ilgili mağazamız ile yapılan görüşmeler sonucunda, siparişiniz ile ilgili iade veya değişim talebi oluşturmanız durumunda, ürün mağazaya ulaştığında kontrollerin sağlanarak destek olunacağı bilgisi alınmıştır. Siparişiniz ile ilgili değişim ön talebi oluşturduğunuz görünmektedir. İlgili ürünü, 686604131915456 kampanya kodu ile Yurtiçi Kargo'ya teslim ederek değişim talebinizi mağazaya iletebilirsiniz. Mağazamız 3 iş günü + 24 saat içerisinde talebinize yanıt vererek destek sağlayacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön