23 Ocak 2014

N11.com Kullanılmış Ürün Göndermişler!

N11' den iki adet ürün aldım,ürünlerin geldiği firma Bek****yim diye bir yer. Bize resmen bozuk kullanılmış belkide tamirden yeni gelmiş ürünler göndermişler. Ben ürünü hemen ertesi gün çağrı merkezi temsilcisi ile mutabık kalarak kargo ile firmaya gönderdim.

N11 temsilcileri ise sürekli acil kayıt oluşturduk sizi arayacağım bayiye bunu kabul ettireceğiz dediler fakat 22 Ocak saat 18:56 da N11 den mail gelmiş bayi ürünü reddetti yazıyor. En yakın zamanda paramın iade edilmesini mağduriyetimi giderilmesini önemle rica ederim.

Elif 118 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Üyemiz, Ürünün kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz Yapılan kontrollerde, şikayetinizin ilgili bölümlere iletildiği hem mağaza hem de sizin ile görüşülüp bilgi verildiği görülmektedir. Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza dönüş yapmıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön