06 Kasım 2014

N11.com Kredi Kartımla Ödediğim Mal Farklı Adrese Teslim Edildi!

Senelerdir İnternet üzerinden alışveriş yaparım böyle fiyasko yaşamadım. İstediğim ürünü kredi kartıyla satın aldım ve teslimat adresimi yazdım. Çankaya Ankara'ya teslim edilmesi gereken ürünüm Cizre Şırnak'a, apayrı bir adrese teslim edildi.

N11.com sitesinden gelen bilgilendirme mailinde adresim olması gerektiği gibi doğru. Kargo takip numarasından girdiğimde hiç alakasız bir adrese, şehre gönderildiği ve teslim edildiği bilgisi çıkıyor.

N11.com müşteri hizmetlerini ben bilmiyorum kaç kez aradım, sonuç derseniz yok size geri dönüş yapılacak, yok şikayetiniz kayıtlı gibi hiç bir çözüme varılmayacak cevaplarla karşılaşıyorum. Ha geri dönen var mı? Yok!

Hilal 121 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi07 Kasım 2014

    Sayın Hilal Altay, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön